Uwaga: chwilowo brak wolnych miejsc!

Nie chcesz lub nie możesz uczyć się regularnie i zamiast pakietu zajęć wolisz opłacać pojedyncze lekcje? Dla Ciebie też mam atrakcyjną ofertę!

Jak szybko i SKUTECZNIE nauczyć się angielskiego w Szczecinie i zrealizować swoje cele?

Drogi kliencie,

Jeśli mieszkasz w Szczecinie lub okolicach, masz okazję skorzystać z mojej wyjątkowej oferty. Nazywam się Daniel Plewiński i jestem lektorem języka angielskiego ze Szczecina.

Gdy przeczytasz treść tej strony, w pełni zrozumiesz, jak nauka indywidualna z lektorem, przy zastosowaniu mojej metody nauczania, pozwoli Ci opanować język angielski na takim poziomie, na jakim chcesz!

Zaczynałeś już wiele razy i nie osiągnąłeś zamierzonego rezultatu?

Zadajesz sobie pytanie: Dlaczego inni osiągają lepsze efekty niż ja?

Im dłużej o tym myślisz, tym większą możesz dostrzec szansę na to, aby wreszcie spełnić swoje marzenia i zacząć z łatwością posługiwać się językiem angielskim.

Oferuję Ci kurs języka angielskiego w formie lekcji indywidualnych opartych na metodzie, którą wypracowywałem przez ponad 10 lat, testując skuteczność różnych form prowadzenia zajęć. Teraz już wiem, co naprawdę działa a czego efekty możesz zobaczyć i poczuć sam.

50 dotychczasowych moich uczniów może potwierdzić, że ich poziom języka znacznie poprawił się już po 12 spotkaniach więc nie trzeba długo czekać na pierwsze efekty.

Jak to działa?

Moja skuteczne metoda, którą będę Ciebie uczył polega na kombinacji 3 elementów:

  • Nauka metodą bezpośredniej komunikacjiMetoda kładzie duży nacisk na słuchanie i mówienie poprzez prowadzenie kontrolowanego dialogu z lektorem w oparciu o wcześniej poznany materiał dostarczany przez specjalnie przygotowany podręcznik i nagrania audio do samodzielnego słuchania
  • Swobodne konwersacje na dowolne tematyAby nauczyć się mówić trzeba po prostu ćwiczyć mówienie, dlatego konwersacje są niezbędnym elementem mojej metody nauczania
  • Dodatkowy język specjalistyczny związany z wykonywaną pracą lub zainteresowaniami

Ile wyniesie Cię inwestycja w kurs, który podniesie Twoją znajomość języka angielskiego na wyższy poziom?

Czy zdarzyło Ci się już kupić coś taniego a później byłeś rozczarowany, bo z powodu niskiej jakości nie dało się tego używać? Niska cena zwykle oznacza niską jakość a skuteczne nauczanie języka jest sztuką wymagającą doświadczenia i stosowania skutecznej metody. Tani kurs językowy z lektorem oznacza najczęściej lekcje ze studentem, który sam się uczy i jeszcze nie zdążył przetestować, co działa a co nie. Kurs w grupie natomiast, choć z pozoru tańszy, oznacza śladowe ilości konwersacji i możliwości mówienia gdyż czas lektora tylko dla Ciebie, to zaledwie kilka minut.

Gdy przygotowywałem tę ofertę, uznałem, że najlepiej sprawdzi się pakiet zajęć składający się z 24 lekcji z lektorem ponieważ jego realizacja zajmie 6 miesięcy w przypadku spotkań 1 raz w tygodniu oraz 3 miesiące w przypadku zajęć 2 razy w tygodniu.

Ile jest warty ten kurs?

  • Lekcja 60 minut – zajęcia prowadzone niezwykle skuteczną metodą bezpośredniej komunikacji oraz konwersacyjną – WARTOŚĆ: 85 zł
  • Czas na dojazd za darmo – koszt czasu dojazdu to średnio 30 minut w jedną stronę (trzeba pamiętać o korkach i tego, że z lekcji na lekcję jeździ się z różnych miejsc) co daje całą godzinę na jedną lekcję a to daje koszt godzinnej pracy lektora – WARTOŚĆ: 85 zł
  • Koszt paliwa i amortyzacji samochodu – średnio 14 km a czasem więcej – 12 zł x 24 lekcje – WARTOŚĆ: 12 zł

Zatem otrzymasz lekcje o łącznej WARTOŚCI: 182 zł

Do tego otrzymasz jeszcze za darmodostęp do platformy online (interaktywny kurs wspomagający naukę z lektorem) WARTOŚĆ: 79 zł!

Za ile zatem oferuję te lekcje?

Spodziewasz się obniżki 10% a może 20%?

DAM Ci znacznie WIĘCEJ!

182 zł + 79 zł

Teraz lekcje z kursu „Angielski z Dojazdem w Szczecinie”kupisz za mniej niż 50% ich wartości!

Całkowita cena lekcji z tego skutecznego kursu, w roku 2017 to tylko:

85 zł!

Za tę kwotę otrzymasz to WSZYSTKO, co opisałem powyżej.

POSPIESZ się zanim będzie ZA PÓŹNO

To są lekcje indywidualne więc liczba miejsc jest ograniczona. Zajmij swoje miejsce zanim zrobi to ktoś inny!

Jak kupić ten kurs?

Aby kupić kurs „Angielski z Dojazdem w Szczecinie” wypełnij prosty formularz zamówienia i zaczekaj na kontakt z mojej strony.

Po sprawdzeniu i znalezieniu miejsca w grafiku zaproponuję Ci bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie z darmowym dojazdem.Na spotkaniu poznam bliżej Twoje potrzeby w zakresie języka, zdiagnozujemy poziom i umówimy się na pierwsze zajęcia.

Za kurs zapłacisz przelewem na konto lub gotówką na zajęciach.

Otrzymasz też Fakturę VAT (stawka VAT zwolniony). Możesz też otrzymać zaświadczenie o ukończeniu kursu w ramach mojej szkoły językowej.

Zamawiam …

Przejdź do formularza i zamów niezobowiązujące, bezpłatne spotkanie, na którym podejmiesz decyzję o rozpoczęciu tego kursu.

Uwaga: chwilowo brak wolnych miejsc!

PS. Wolisz jednak pakiet zajęć jeszcze tańszymi zajęciami i darmowym podręcznikiem? Przejdź do oferty >>