ANGIELSKI i NIEMIECKI z Dojazdem

Kurs który spełni Twoje oczekiwania!

Kliknij aby rozwinąć i przeczytać dlaczego warto nas wybrać

  

Nauka z doświadczonym lektorem

Lektor jest osobą, która nie tylko prezentuje nowy materiał, zapewnia właściwy model wymowy ale również jest partnerem do dyskusji podczas konwersacji. Dzięki szkole językowej EUROLANGO poznają Państwo ciekawe osoby, dzięki której będą mieli Państwo kontakt z żywym językiem, co da możliwość ćwiczenia i przyswajania nowych struktur językowych. Większość naszych lektorów, to osoby z którymi współpracujemy już od długiego czasu, z dużym doświadczeniem i sukcesami w skutecznym nauczaniu.

Nauka nowoczesną metodą

Jako jedyna szkoła prowadzimy lekcje indywidualne metodą bezpośredniej komunikacji w oparciu o specjalnie przygotowane podręczniki, których celem jest nauczenie komunikacji w języku obcym. Podczas zajęć przeważają konwersacje i jest możliwość nauczania dowolnego materiału jaki jest potrzebny uczniowi.

Nauka w indywidualnym tempie

Ucząc się w grupie musimy dostosować się do określonego tempa, co nie sprzyja efektywnej nauce. Na naszych kursach, uczą się Państwo we własnym tempie, to co nie sprawia trudności robimy szybciej a to co wymaga więcej uwagi możemy ćwiczyć wolniej. W ten sposób optymalnie wykorzystujemy nasz czas.

Nauka w dowolnym czasie i miejscu

Na naszych kursach uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz. Sam ustalasz godzinę zajęć a nawet jak często się one odbywają. Możesz wybrać sobie miejsce odbywania lekcji - w swoim domu, w pracy lub w innym dogodnym miejscu.

Nauka tego, co chcesz

Jesteśmy elastyczni w kwestii materiału do nauki. Jeśli potrzebujesz specjalistycznego słownictwa, które stosujesz w swoim zawodzie lub chcesz po prostu pokonwersować - zajęcia są takie jak chcesz.

100% czasu dla Ciebie

Jeśli uczysz się w grupie, musisz czekać aż inni powtórzą zwrot, wypowiedzą się lub usłyszą wyjaśnienia lektora na problem, który tobie nie sprawia trudności. U nas nie marnujesz czasu - 100% lekcji jest tylko dla Ciebie abyś mógł optymalnie skorzystać z lekcji i odniósł sukces w nauce.

Skuteczna nauka mówienia

Metoda bezpośrednia z licznymi konwersacjami to gwarancja sukcesu w nauce mówienia. Skuteczność potwierdzają nasi dotychczasowi uczniowie. Po naszym kursie zaczniesz mówić!

Dużo czasu na konwersacje

Gdy lektor nie musi poświęcać czasu dla innych uczniów mamy czas aby po prostu rozmawiać w obcym języku. Daje to możliwość praktycznego wykorzystania tego, czego już się nauczyliśmy, zdobywamy pewność w mówieniu oraz w przyszłości łatwiej przypominamy sobie słówka i zwroty gdy są one potrzebne w danej chwili. Wszystko, czego trzeba aby nauczyć się rozmawiać w obcym języku.

Możliwość przekładania zajęć

Grupa nie poczeka jeśli nie możesz być na lekcji. Jeśli uczysz się u nas, możesz przełożyć zajęcia na inny termin i nie stracisz przerobionego materiału. Jeśli odwołasz lekcje do godz. 20 poprzedniego dnia nie będziesz musiał za nią płacić!

Miła i przyjazna atmosfera

Nauka z lektorem, z którym przyjemnie rozmawia się na różne tematy w domu przy kawie - tak pamiętają nas dotychczasowi uczniowie. Nauka w naszym naturalnym otoczeniu, przypominająca normalne sytuacje w życiu znacznie ułatwia przyswajanie wiedzy - w przeciwieństwie do sztucznych warunków szkolnej sali.

Powtórki i ćwiczenia dodatkowe

Na lekcjach indywidualnych nie czekamy aż inna osoba wypowie się, zada pytania i udzieli odpowiedzi. Mamy więcej czasu na powtórzenie materiału i wykonanie ćwiczeń dodatkowych. Jeśli z czymś mamy problemy, lektor przygotuje dodatkowe ćwiczenia z danego zagadnienia. W ten sposób maksymalnie wykorzystujemy czas zajęć.

Możliwość nauki języka branżowego

W dzisiejszych czasach język potrzebny jest także w celach zawodowych, dlatego oferujemy nauczanie języka branżowego. Jesteśmy przygotowani na nauczanie słownictwa i zwrotów z większości popularnych dziedzin takich jak: medycyna, prawo, ekonomia, technika i wielu innych. Na zajęciach możemy połączyć nauczanie języka ogólnego ze specjalistycznym aby rozwijać wszystkie umiejętności.

Indywidualny program nauczania

Lekcje indywidualne, umożliwiają stworzenie indywidualnego toku nauczania dla każdego naszego Klienta. Po zbadaniu potrzeb określamy poziom od którego zaczniemy naukę, treść materiału zajęć, częstotliwość i długość spotkań, rodzaj słownictwa a w trakcie kursu dostosowujemy tempo do indywidualnych możliwości. Jesteśmy elastyczni na każdym etapie, jeśli zmienią się cele Klienta możemy zmienić program kursu także w trakcie jego trwania.

Nagrania do słuchania

Do każdego podręcznika z metody bezpośredniej dajemy płytę z nagraniami mp3 do słuchania. Słuchanie nagrań jest doskonałą formą powtórki i sposobem na zapamiętywanie materiału a także osłuchiwaniem się z wymową.

 

 

 

Metoda

To co zapewnia nam skuteczność

Direct Method

Direct Method

Direktes Deutsch

Direktes Deutsch

Konwersacje

Konwersacje

Direct Business

Direct Business

Medical English

Medical English

Gramatyka

Gramatyka

Egzamin doktorski

Egzamin doktorski

Wspomaganie online

Wspomaganie online

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie głównej naszego serwisu: eurolango.com >>

 

 

Nasz zespół

Wiemy, że od lektora zależy najwięcej, dlatego dajemy Państwu najlepszych

Daniel Plewiński
lektor j. angielskiego

mgr filologii angielskiej, nauczanie j. medycznego, nauczanie metodą bezpośredniej komunikacji, DYREKTOR SZKOŁY

Monika Kaczmarek
lektor j. angielskiego

mgr filologii angielskiej, nauczanie metodą bezpośredniej komunikacji

Katarzyna Franczak
lektor j. angielskiego

Nauczanie metodą bezpośredniej komunikacji, nauczanie dzieci

Agnieszka Lewtak
lektor j. angielskiego

Nauczanie j. angielskiego

Kinga Miszuk
lektor j. angielskiego

Nauczanie metodą bezpośredniej komunikacji

Jakub Walecki
lektor j. angielskiego

Magister filologii angielskiej, nauczanie metodą bezpośredniej komunikacji

Taniej niż myślisz ...

Wybierz pakiet lekcji odpowiedni dla Ciebie

 • w 3 ratach

  3 x 600 zł

  co miesiąc
 • 24 lekcje 60 minut
 • x
 • Podręcznik za 45 zł gratis!
 • Darmowy dojazd!
 • Druga osoba gratis
 • Pakiet ważny 7 miesięcy!
 • Profesjonalny lektor tylko dla Ciebie!
 • super oferta

  1699 zł

  Jednorazowo zamiast 1800 zł
 • 24 lekcje 60 minut
 • Oszczędzasz 100 zł!
 • Podręcznik za 45 zł gratis!
 • Darmowy dojazd!
 • Druga osoba gratis
 • Pakiet ważny 7 miesięcy!
 • Profesjonalny lektor tylko dla Ciebie!
 • bez zobowiązań

  85 zł

  za 60 minut

 • x
 • x
 • x
 • Darmowy dojazd!
 • Druga osoba gratis
 • x
 • Profesjonalny lektor tylko dla Ciebie!

 

Jeśli otrzymali Państwo konkretną kwotę na dofinansowanie nauki stworzymy dla Państwa indywidualny pakiet zajęć. W tym celu zapraszamy do zadania pytania przez formularz kontaktowy >>

 

Opinie klientów

 • Jeśli ktoś ma ochotę szybko, skutecznie i bez stresu nauczyć się myśleć i mówić w języku angielskim, to serdecznie polecam szkołę Anglonauka.

  Pani Anna Ułas
 • Motywacja do dalszej nauki ze strony nauczyciela. W lekcje wplecione liczne konwersacje. Materiały – angielski metodą stosowaną przez firmę – bardzo dobre efekty.

  Pani Katarzyna, lekarz, Szczecin
 • Bardzo miła atmosfera. Metoda skuteczna i bardzo fajna. Sposób prowadzenia zajęć jest dopasowany do ucznia.

  Pan Jacek Zierke, 43 lata, technik protetyki, Dobra k. Szczecina
 • Jestem zadowolona z formy prowadzonych zajęć. Lektor jest wymagający i rzetelny. Jest również bardzo elastyczny.

  Pani Małgorzata, 38 lat, Szczecin
 • Zajęcia prowadzone profesjonalnie, wysoki poziom merytoryczny lekcji. Metody merytorycznie dostosowywane do możliwości ucznia. Lektor otwarty na uwagi.

  Pani Magdalena, Szczecin

FAQ - Często zadawane pytania

Pytania często zadawane nam przez naszych klientów

Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na pytania, które najczęściej zadają nam nasi Klienci. (Odpowiedź rozwija się po kliknięciu na pytanie).

 

Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak - u nas każdy klient otrzymuje e-fakturę na adres e-mail. Stawka VAT za kursy języków obcych to stawka "Zwolniony" zatem podawana cena za kurs jest ceną całkowitą.

Co to jest Ważność pakietu?

Cena promocyjna zajęć w pakietach jest przyznawana za regularne odbywanie zajęć, dlatego wykupując pakiet zakładamy odbywanie zajęć co najmniej raz w tygodniu z około miesięcznym zapasem na wypadek nagłych sytuacji, kiedy trzeba przełożyć zajęcia. Po wygaśnięciu ważności pakietu w celu dalszego odbywania zajęć należy wykupić kolejny pakiet.

Czy oferujecie bezpłatną lekcję pokazową?

W pewnym sensie tak. Proponujemy niezobowiązujące spotkanie z lektorem z dojazdem, na którym można zapoznać się ze stosowaną metodą nauczania, sprawdzić swój poziom i podjąć decyzję odnośnie wykupienia kursu.

Czy lekcje mogą odbywać się w waszym oddziale?

Tak - jeśli nie mają Państwo w swoim domu lub miekscu pracy warunków do odbywania lekcji, lekcje mogą odbywać się w naszej placówce a nawet w mieszkaniu lektora.

Czy lekcje odbywają się z jednym czy różnymi lektorami?

Każdy nasz Klient otrzymuje jednego lektora, z którym może się dobrze poznać, dzięki czemu obie strony wiedzą czego oczekiwać i jak najskuteczniej kierować procesem nauki. Jeśli, z jakichś przyczyn Klient chce zmienić lektora, dajemy taką możliwość. Zdarza się to jednak bardzo rzadko.

Czy mogę zmienić lektora w trakcie kursu?

Tak - choć zdarza się to rzadko, czasem do takiej zmiany dochodzi. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy człowiek jest inny - jedni lubią osoby głośne i dynamiczne a inni spokojne i powolne. Jeśli z jakichś powodów chcą Państwo innego lektora, jest to możliwe. Warto jednak zawsze spróbować powiedzieć swojemu lektorowi o swoich oczekiwaniach i dać mu szansę aby się do nich dostosował.

Czy mogę sprzedać kurs innej osobie?

Tak - pod warunkiem, że nie zmieniają się istotne warunki odbywania lekcji, takie jak utrudniony dojazd do nowego miejsca itp. W każdym takim przypadku rozpatrujemy sytuacje indywidualnie.

Czy dostanę zaświadczenie o ukończeniu kursu?

Tak. Każdy Klient może otrzymać nasze zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Czy w wakacje odbywają się zajęcia?

Zajęcia w wakacje są do indywidualnego ustalenia z lektorem. Jeśli Klient wyraża chęć a lektor może prowadzić lekcje, zajęcia mogą się normalnie odbywać. Czas urlopu nie jest wliczany do ważności pakietu.

Czy zatrudniacie native-speakerów?

Obecnie nie zatrudniamy native speakerów. Taki nauczyciel jest bardzo dobry do konwersacji ale przy tłumaczeniu zasad szczególnie na początkowym poziomie nauczania jest wiele problemów. Zatrudniamy za to lektorów, którzy potrafią prowadzić konwersacje używając żywego języka co spełnia rolę podobną do native speakera.

Czy mogę zrezygnować z kursu?

Jeśli mają Państwo "Kurs bez zobowiązań, rezygnacja może nastąpić w dowolnym momencie". Wykupienie pakietu zajęć oznacza zobowiązanie do wykupienia 24 lub 28 lekcji i dopiero po ich opłaceniu rozwiązana zostaje umowa. Mimo to, w okresie 10 roboczych od dnia wykupienia pakietu, mogą Państwo odstąpić od umowy. Wówczas po potrąceniu opłaty za 1 lekcję i za podręcznik, zostanie Państwu zwrócona wpłacona kwota. Szczegóły tej procedury znajdują się w regulaminie poniżej.

Jak często trzeba mieć lekcje?

To zależy od Państwa - mogą Państwo ustalić zajęcia 1 raz, 2,3,4 i więcej razy w tygodniu. Mogą też Państwo wybrać pomiędzy lekcjami 60 lub 90 minutowymi. Jeśli Państwo mają określony cel, np. przygotowanie do egzaminu, nasz lektor może doradzić optymalną częstotliwość zajęć.

Kiedy odbywają się zajęcia?

Zajęcia mogą odbywać się w dowolny dzień tygodnia (także w weekendy) w godzinach 7:30 - 22.

Czy przygotowujecie do egzaminów FCE, IELTS itp.?

Tak - mamy duże doświadczenie w przygotowaniu do egzaminów certyfikowanych, dzięki której zostają formalnie potwierdzone Państwa umiejętności językowe.

Zanim zamówisz kurs zapoznaj się z naszym pełnym Regulaminem świadczenia usług

Regulamin Kursów Językowych w ramach Lekcji Indywidualnych

1. DEFINICJE:
„Firma” - Firma EUROLANGO Daniel Plewiński, NIP: 5941238794 z siedzibą przy ul. Naruszewicza 10A/U1, 71-556 Szczecin, prowadząca kursy języków obcych w ramach marki „EUROLANGO”, na terenie kraju, która, organizuje indywidualne (jedno lub dwuosobowych) lekcje języków obcych, w ośrodkach firmy, lub innym dogodnym dla klienta miejscu, przy wykorzystaniu nowatorskich systemów nauczania w ramach zawarcia umów wydających licencje na korzystanie z tych metod.
„Pakiet” - usługa świadczona przez Firmę polegająca na wykupowaniu przez klienta „Pakietów” lekcji, według zasad określonych w Regulaminie danego „Pakietu”


2. NAUCZYCIEL: Firma zapewni Klientowi Nauczyciela posiadającego niezbędne kompetencje do prowadzenia kursu, który przeszedł odpowiednią weryfikację. Każdy Nauczyciel współpracujący z Firmą ma podpisaną umowę o zakazie konkurencji i bez pośrednictwa EUROLANGO nie może prowadzić zajęć z Klientem, który korzysta lub wcześniej korzystał z usług Firmy. Na wniosek Klienta, Firma może wyznaczyć Klientowi innego Nauczyciela. Również w przypadku niemożności wykonywania pracy przez dotychczasowego Nauczyciela, Firma może zmienić Nauczyciela na innego.


3. PAKIETY: W ramach oferty klient rozlicza się za zajęcia w formie wykupienia Pakietu zajęć. Wszystkie pakiety mają określoną datę ważności podaną regulaminie danego pakietu, co oznacza, że odbywanie zajęć możliwe jest tylko w okresie ważności pakietu. Początkiem terminu ważności pakietu jest data odbycia pierwszych zajęć. Jeśli lekcje nie mogły się odbyć z winy Nauczyciela, na wniosek Klienta, termin ważności pakietu zostaje wydłużony.


Klientowi przysługuje prawo rezygnacji z każdego pakietu w terminie 10 dni roboczych od dnia wykupienia pakietu. W takim przypadku wymagane jest zachowanie formy pisemnej. Wypowiedzenie może być dostarczone pocztą lub poprzez e-mail (tylko w formie czytelnego skanu oryginalnego pisma). W przypadku, gdy przed złożeniem wypowiedzenia Klient wykupił Pakiet zajęć, Firma potrąci z wpłaconej kwoty zapłatę za lekcje odbyte w ramach opłaconego Pakietu, według stawki cenowej z Pakietu nie uwzględniającej promocji wynikającej z wykupienia lekcji w formie pakietu zajęć oraz opłatę za przekazane podręczniki.


Aktualnie cena podręcznika wynosi 45 zł, cena lekcji 60 minut wynosi 85 zł.


Po upłynięciu terminu 10 dni roboczych od dnia wykupienia pakietu, za wyjątkiem sytuacji, w której Firma nie jest w stanie świadczyć wykupionych przez Klienta usług, nie jest możliwy zwrot wniesionej opłaty. Dotyczy to także sytuacji, w której Klient zmienia istotne warunki umowy, takie jak powstanie utrudnionego dojazdu itp. sytuacje uniemożliwiające Firmie świadczenie usług. Pozostałe z Pakietu zajęcia mogą zostać przekazane innej osobie i wykorzystane przez nią, jeśli nie zmienia to istotnych warunków, takich jak utrudniony dojazd do nowego Klienta i innych istotnych elementów.


Każde odbyte zajęcia będą rejestrowane, wraz z podpisem Klienta, na firmowym druku „Zestawienie odbytych zajęć”. W okresie ważności Pakietu, druk będzie przechowywany u Nauczyciela.


Klient ma do dyspozycji opcje płatności: z góry za cały pakiet oraz opcję płatności ratalnych.


a) PŁATNOŚĆ ZA CAŁY PAKIET: W tej opcji Klient opłaca wartość całego pakietu przed rozpoczęciem zajęć i za skorzystanie z tej opcji otrzymuje rabat podany w ofercie danego pakietu. Zawarcie umowy takiego pakietu nie wymaga formy pisemnej. Klient, poprzez dokonanie wpłaty oświadcza, że zapoznał się z niniejszym regulaminem oraz regulaminem opłacanego pakietu i akceptuje zawarte w nich postanowienia. Aby mogły zacząć się odbywać zajęcia konieczne jest wcześniejsze dokonanie przez Klienta wpłaty oraz zaksięgowanie jej na koncie bankowym Firmy. Po wykorzystaniu przez Klienta zajęć z wybranego pakietu lub upłynięcia ważności pakietu, w celu dalszego odbywania zajęć, Klient może wykupić kolejny pakiet.


b) PŁATNOŚCI RATALNE: W przypadku wybranych pakietów Firma dopuszcza opcję płatności w ratach. W przypadku takich płatności indywidualne zasady są opisane w regulaminie danego Pakietu. Do wykupienia kursu z opcją płatności ratalnych wymagane jest podpisanie umowy zobowiązania do wykupienia całego pakietu.


4. ODWOŁYWANIE LEKCJI: Lekcje odbywają się zgodnie z ustalonymi z Nauczycielem terminami. Klient ma prawo do odwołania zajęć jeśli zawiadomi lektora najpóźniej do godziny 20:00 dnia poprzedzającego planowane zajęcia. Za zajęcia nie odwołane do godziny 20:00 dnia poprzedzającego nie przysługują zajęcia dodatkowe. Za skuteczną formę odwołania zajęć uznaje się przesłanie do lektora wiadomości tekstowej SMS. Również nauczyciel ma obowiązek poinformować Klienta jeśli nie będzie mógł przeprowadzić zajęć w umówionym dniu, najpóźniej do godziny 20:00 dnia poprzedzającego zajęcia.


W okresie wakacji letnich w lipcu i sierpniu, możliwe jest zawieszenie odbywania zajęć, po wcześniejszym poinformowaniu lektora. Wówczas, ważność pakietu zostaje wydłużona o zadeklarowany okres urlopu. Jeśli w okresie wakacyjnym stały nauczyciel jest na urlopie, Klient może odbywać lekcje z innym nauczycielem.


5. OBOWIĄZYWANIE REGULAMINU: Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 01.08.2014 r. do dnia wejścia w życie nowego Regulaminu. Zmiana Regulaminu w trakcie trwania umowy Pakietu musi być zaakceptowana przez Klienta. Za akceptację nowego Regulaminu uważa się brak wypowiedzenia Umowy przed wejściem w życie nowego Regulaminu, który zostanie podany Klientowi do wiadomości z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem.

 

 

 

Skontaktuj się z nami

JUŻ DZIŚ ZAPISZ SIĘ NA KURS W FORMIE LEKCJI INDYWIDUALNYCH Z DARMOWYM DOJAZDEM

 

 

Jeśli zainteresowała Ciebie nasza oferta zachęcamy do zamówienia bezpłatnego i niezobowiązującego spotkania z darmowym dojazdem. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza obok.

 

Kontakt telefoniczny


Jeśli chcesz z nami porozmawiać przez telefon zostaw nam swój numer - oddzwonimy!

Najlepsze godziny do kontaktu

Please leave this field empty.

 

 

 

EUROLANGO jest brandem firmy:

EUROLANGO Daniel Plewiński
ul. Naruszewicza 10A/U1
71-556 Szczecin
NIP: 5941238794
REGON: 811859571

 

Dane do przelewów:

Nr rachunku:
75 1300 0000 2076 3625 5834 0001
(Meritum Bank)

Odbiorca wpłaty:

EUROLANGO Daniel Plewiński
ul. Naruszewicza 10A/U1
71-556 Szczecin

Zamówienie spotkania

Dzielnica/miejscowość

Język, którego chcę się uczyć

Najdogodniejsza pora zajęć

Częstotliwość zajęć w tygodniu

Jak dowiedziałeś/-aś się o naszej szkole?


Please leave this field empty.


 

 

 

 

 

KONTAKT PRZEZ FACEBOOK
Możesz napisać do nas na Facebooku. Zapraszamy na nasz profil.

facebook-eurolango

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach. W każdej chwili możesz samodzielnie wypisać się z listy.

         

 

 

 

EUROLANGO.COM
Dowiedz się więcej o naszych usługach odwiedzając stronę główną eurolango.com